с. Мочола. Мочолянський ДНЗ

Наш Дитячий садочок

Наш дитячий садок — освітній заклад для дітей дошкільного віку (переважно від 3 до 7 років.)Цей термін був введений Фрідрихом Фребелем для установи яку він створив у 1837 яка надавала дітям соціальний досвід при переході від дому до школи. Він вважав що дітей потрібно доглядати й вирощувати як квіти у садку.Дошкíльний навчáльний зáклад забезпечує реалізацію права дитини на здобуття дошкільної освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту.Система дитячих садків призначена як для первинної соціалізації дітей, навчання їх навичкам спілкування з ровесниками, так і для масового, загальнодоступного вирішення проблеми зайнятості їхніх батьків (для чого час роботи дитячого садка в більшості випадків збігається з типовим робочим графіком більшості професій: з 8 до 18 годин, 5 днів на тиждень).У дитячих садках також здійснюється мінімальна підготовка дітей до навчання в школі — на рівні первинних навиків читання, письма та лічби.Заклад забезпечує реалізацію права дитини на здобуття дошкільної освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту.
Створено 30.01.14
Альбом ДНЗ